yandex

Tencere Kapağı İle Koltuk Silme

Bu yazımızda sosyal medya sitelerinde oldukça popüler olan ancak temizlikle uzaktan yakından ilgisi olmayan bir yönteme “Tencere Kapağı İle Koltuk Silme” konusuna yer vereceğiz.

Ankara Buharlı Koltuk Yıkama olarak siz değerli müşterilerimize koltuk ve temizliğiyle ilgili püf noktaları “uzmanından temizlik püf noktaları” yazı dizimizle vermeye devam ediyoruz.

Özellikle Tiktok ve İnstagram’da popüler olan tencere kapağı ile koltuk silme yöntemini izleyen pek çok sosyal medya kullanıcısı, bu yöntemle koltuklarını temizlemeye çalışıyor. Bir koltuk takımı 20-30 bin TL civarında olunca, koltuk takımını yıllarca kullanmak isteyenler ya koltuk yıkama hizmeti alıyor ya da aşağıda paylaştığımız şekilde koltuklarını temizlemek istiyor.

Tencere Kapağı İle Koltuk Silme Videoları

Videolarda gördüğünüz üzere bu yöntemle koltuklarını temizlemeye çalışanlar, temizleyici olarak bulaşık makinesi tableti, bulaşık deterjanı, temizlik sirkesi ve arap sabunu gibi ürünler kullanıyor. Ancak bu ürünler özellikle bulaşık makinesi tableti ve deterjanı ile arap sabunu, tekstil ürünlerini temizlemeye uygun olmadığı için koltuk döşemelerinizi ağartabilir, yakabilir ve kullanım ömrünü kısaltabilir. Koltukların potlaşmasına neden olabilir.

Öte yandan bu yöntemle koltuklarınızın sadece oturma yerlerini temizleyebilirsiniz. Sırt yaslanma yerleri ve kol dayama kısımları, arka taraftaki bölgeler temizlenmemiş olacak. Ayrıca videolarda da görüldüğü üzere çok açık renkte kirli su çıkıyor. Oysaki koltuk yıkama hizmetinde kullanılan endüstriyel ürünler ve profesyonel makineler sayesinde derinlemesine temizlik yapılır ve kir, toz durumuna bağlı olarak kahverengi ve gri renkte kirli su çıkarılır.

Profesyonel Koltuk Yıkama – Ankara Buharlı Koltuk Yıkama®

Ankara’da hizmet veren firmamıza 0312 911 80 16 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Buharlı koltuk yıkama hizmetimizde;

  • 1. adımda koltuklarınızı ölçüsünde sulandırılmış ERA 111 koltuk döşeme temizleyici ile ıslatıyoruz.
  • 2. adımda ERA 111 lokal leke sökücüleri kullanarak fırçalama yapıyoruz.
  • 3. adımda 5 bar basınçla 84 derece sıcaklıktaki buharı püskürtüyoruz.
  • 4. adımda Karcher marka koltuk yıkama makinesiyle vakumlama işlemini gerçekleştiriyoruz.

Koltuk Yıkama Hizmetimizden Videolar

Daha fazla video için Youtube kanalımızı https://www.youtube.com/@ankrbuhkoly/ adresinden ziyaret edebilirsiniz.

Ankara’da Koltuk Yıkama Fiyatları – GÜNCEL

Ankara’da hizmet veren firmamız, koltuk yıkama fiyatlarını güncel olarak burada yer alan sayfada yayınlanmaktadır.

4.7 3 oylar
Yazıyı Puanlayın
Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Geri bildirimler
Tüm yorumları göster

İlginizi Çekebilecek Yazılar