yandex

Kadir Ezildi’den Koltuk Silme Dersi

“Kadir Ezildi’den koltuk silme dersi” başlıklı videoyu bir müşterimiz sayesinde izleme imkanı bulduk ve ekip arkadaşlarımızla birlikte resmen şok geçirdik. Adeta “Koltuk temizliği nasıl yapılmaz?” sorusunun cevabını veren şahıs, bizi hayrete düşürdü.

Öncelikle neden şok geçirdiğimizden söz etmek istiyorum. Koltuk yıkama hizmetini 2017 yılından bu yana vermekteyiz. En iyi makineler ve temizleyicilerle çalışarak koltukları tertemiz yapıyoruz. İşimizi dört dörtlük yaparak, koltukların her yerini adım adım temizliyoruz. Ancak bu videoda görüldüğü üzere silme işlemi yapılarak üstün körü bir temizlik yapılmış görülüyor.

Kadir Ezildi’den Koltuk Silme Dersi Videosu

Temizlik Benim İşim – Koltuksavar Kadir

İstanbul’da faaliyetimiz olsaydı Kadir Bey’e hizmet vermeyi çok isterdik. Temizliğe böylesine düşkün bir kişinin bu şekilde koltuk silerek temizlik yaptığını sanması maalesef bizi çok üzdü…

Biz Koltuklarınızı Nasıl Temizliyoruz?

Ankara Buharlı Koltuk Yıkama olarak siz değerli müşterilerimize koltuk ve temizliğiyle ilgili püf noktaları “uzmanından temizlik püf noktaları” yazı dizimizle vermeye devam ediyoruz. Peki biz koltuklarınızı nasıl temizliyoruz, süreç nasıl işliyor?

0312 911 80 16 numaralı telefondan ya da Whatsapp hesabından bize ulaştığınızda randevunuzu oluşturuyoruz. “ANKRBUHKOLY” başlıklı kısa mesajla randevu bilgileriniz tarafınıza iletilir. İki kişiden oluşan temizlik ekibimiz randevu tarihinde ve saatinde adresinize gelir.

  • ERA 111 koltuk döşeme temizleyici uygun ölçüde sulandırılarak koltuklarınıza püskürtülür.
  • Özel leke sökücüler kullanılarak koltuklarınız fırçalanır.
  • 84 derece sıcaklıktaki buhar, 5 bar basınçla koltuklarınıza püskürtülür.
  • Karcher marka koltuk yıkama makinesiyle koltuklarınızdaki su vakumlanır.

Ankara’da Koltuk Yıkama Fiyatları

Hizmetlerimizin güncel fiyatları için buraya tıklayınız.

Video ve Fotoğraf Kaynağı:

Temizlik Benim İşim Youtube Kanalı: https://www.youtube.com/@TemizlikBenimIsimYarisma

0 0 oylar
Yazıyı Puanlayın
Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Geri bildirimler
Tüm yorumları göster

İlginizi Çekebilecek Yazılar