yandex

Ultraviyole-C Işınlı Koltuk Yıkama

Özel makineyle ultraviyole-c ışınlı koltuk yıkama aşamasını temizlik hizmetlerimize ekliyoruz.

Ankara’da hizmet veren firmamız Ankara Buharlı Koltuk Yıkama® olarak son sistem makineler ve en kaliteli temizleyicilerle hizmet vermeye devam ediyoruz. Koltuk yıkama sektöründe %99,99 antibakteriyel temizlik sunuyoruz.

Ultraviyole-C Işınlı Koltuk Yıkama (UV-C)

Koltuk ya da yatak yıkama hizmetimize eklediğimiz bu aşamayla gözle görülmeyen mikroorganizmaları yok ediyor ve kalıntı bırakmadan tamamen temizliyoruz.

Zararlı mikroskobik canlıların, kimyasal kullanmaya gerek duymadan temizlenmesini sağlayan UV-C ışınları sayesinde yaşam alanlarınızı hijyenik ve antibakteriyel hale getiriyoruz.

Dakikada 4200 darbe vuran makinemizle, koltuk ya da yatak yüzeyinin altındaki ev tozu akarlarını (mite), bakterileri, bu canlıların dışkılarını ve ölü derileri UV-C ışınlarına maruz bırakarak yok ediyoruz ve aynı anda yüksek vakum gücüne sahip makineyle vakumlayarak derinlemesine temizlik sağlıyoruz.

Ultraviyole - C Işınlı Koltuk Yıkama Broşürü
Ultraviyole C Işınlı Koltuk Yıkama Broşürü

Astım hastaları, alerjik ve atopik kişilerin yanı sıra evcil hayvan besleyen kişilerin de özellikle tercih etmesi gereken bir temizlik metodu olan antialerjik ultraviyole – c ışınlı koltuk yıkama hizmetimiz için firmamıza 0312 911 80 16 numaralı telefondan ve whatsapp hesabından ulaşabilirsiniz.

UV-C Koltuk Temizleme

Ultraviyole Koltuk Yıkama İşlemi Sonrası Önerilerimiz

Ultraviyole koltuk yıkama işlemleri sonucunda özellikle günlük kullandığınız koltuk takımları ve yataklarınızı yıkatmanızı tavsiye ediyoruz.

  • UV-C ışınlı koltuk yıkama işlemi sonrasında evinizin nem dengesini sağlamanız ve nemi %50’nin altına düşürmeniz gerekmektedir. Ev tozu akarları %50 nem oranının altında yaşayamazlar.
  • Kitaplar ve peluş oyuncaklar gibi eşyalarınızı açık ortamlarda bırakmayın.
  • Haftada bir kez yatak takımlarınızı değiştirin.
  • Halıfleks kullanmayın ve mümkün olduğunca az halı kullanın.
  • Ağır ve kalın perdeler yerine stor perdeler tercih edin.
  • HEPA filtreli elektrik süpürgeleriyle temizlik yapın.
  • Evcil hayvan besliyorsanız yatak odanıza girmesine müsaade etmeyin. (Bir hayvansever olarak imkansız bir durum olduğunu biliyorum.)

Ultraviyole Koltuk Yıkama Fiyatları

Koltuk yıkama hizmetimize eklediğimiz UV-C ışınlı temizlik aşaması için ekstra ücret talep etmiyoruz. Derinlemesine temizliğimize katkı sağlayan bu uygulama, buharlı koltuk yıkama hizmetimizin bir aşamasını oluşturuyor. Fiyat listesi için tıklayınız.

5 1 oy
Yazıyı Puanlayın
Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Geri bildirimler
Tüm yorumları göster

İlginizi Çekebilecek Yazılar