yandex

Hakkımızda

Ankara Buharlı Koltuk Yıkama®, 2012 yılında Etimesgut, Ankara’da kurulmuş bir temizlik şirketidir. Firmamız, Ankara’da Etimesgut, Sincan, Yenimahalle, Çankaya, Pursaklar, Keçiören, Mamak ve Altındağ ilçelerinde hizmet vermektedir. Ayrıca talep gelmesi durumunda diğer ilçelere de servisimiz bulunmaktadır.

Türk Patent ve Marka Kurumu’ndan alınan marka tescil belgesine sahip firmamız, “Ankara Buharlı Koltuk Yıkama®” adını kullanmaya sahip tek işletmedir. Sosyal medya siteleri ve harita uygulamaları üzerinde işletmemizin tescilli adını kullanan, işletmemizi taklit eden sayfa ve hesaplara öncelikle servis sağlayıcılara telif bildirimi göndererek, ardından hukuki süreci işleterek müdahale etmekteyiz. Firmamıza ait www.buharlikoltukyikama.com.tr ve www.buharlikoltukyikama.org adresleri ile “@ankrbuhkoly” uzantılı sosyal medya hesaplarımız haricinde internet sitemiz ve hesaplarımız yoktur.

Vergi levhasına ve mesleki faaliyet belgesine sahibiz.

Personellerimizin hijyen eğitimi sertifikası mevcuttur.

Şirketimize ait tüm resmi belgeler, sertifikalar ve kullandığımız ekipmanlarla, temizleyicilerin belgelerine buradan ulaşabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmek için buraya tıklayınız.