yandex

Otobüs Koltuğu Yıkama Hizmeti

Otobüs koltuğu yıkama hizmeti başlıklı sayfamıza hoş geldiniz. Ankara Buharlı Koltuk Yıkama® olarak otobüsler, midibüsler, minibüsler, servis araçları, işçi ve memur servisleri ile dolmuşlar için koltuk yıkama hizmeti sunuyoruz.

Günlük olarak kullanılan otobüs ve benzeri araçlarda kullanımdan kaynaklı olarak zaman içerisinde lekeler ve kirler oluşabiliyor ve bunun neticesinde otobüs koltuklarında yağlı bir görünüm oluşabiliyor. Müşteriler tarafından hoş karşılanmayan bu tip koltuklarınızı bizden hizmet alarak temizletirseniz kirlerinden tamamen arındırarak hijyenik bir hale getiriyoruz.

Adım Adım Otobüs Koltuğu Yıkama Aşamaları

Öncelikle kullandığımız ekipmanlar ve temizleyicilerden söz etmek istiyoruz. Ardından otobüs koltuğu yıkama işlemini anlatacağız.

Karcher ve Delongi marka makinelerle koltuklarınızı yıkıyoruz. Bu makinelerin yüksek vakum ve buhar gücü sayesinde koltuklarınız hem çabuk kuruyor hem de kirlerinden tamamen arınıyor. Temizleyici olarak Sabuncuoğlu Kimya’nın dünyaya ihraç ettiği ERA 111 marka koltuk yıkama şampuanı ve lokal leke sökücülerini kullanıyoruz.

  • Leke kontrolü yapıyoruz. Lekeler varsa 1/1 oranda sulandırdığımız ERA 111 A Type Plus Ağır Hizmet Leke Sökücüyü koltuklarınıza püskürtüyoruz.
  • Ardından ölçüyle hazırladığımız koltuk yıkama şampuanını, pulverizatör vasıtasıyla koltuklarınızda kuru yer kalmayacak şekilde püskürtüyoruz.
  • Karcher ya da Delongi Ariete marka buhar makineleriyle (3,5-5 bar basınçlı ve minimum 84 °C sıcaklık veren) buhar püskürtüyoruz.
  • Daha sonra Karcher Puzzi 100 ya da Karcher Puzzi 10/1 koltuk yıkama makinesinin yüksek vakum gücünden faydalanarak koltuklara püskürttüğümüz suyu çekiyoruz.
  • Şeffaf başlık sayesinde lekeler varsa (kahve, çay vs. dökülmüşse koyu kahverengi su gelir.) ekstra işlemlerle kalıntıları temizliyoruz.
  • Tüm bu işlemlerin ardından plastik aksamları (bardaklık, tepsi, kol dayama vs.) temizliyoruz.
  • Son kontrollerin ardından temizlik işlemini tamamlıyoruz.

Otobüs Koltuğu Yıkama Fiyatları (Güncel)

OTOBÜS TEMİZLİĞİ HAZİRAN 2024 FİYATLARI
CinsKoltuk Temizliği ÜcretiDetaylı İç Temizlik Ücreti
(Koltuklar Dahil)
46 Kişilik Otobüs6900 TL14000 TL
37 Kişilik Otobüs5550 TL12000 TL
28 Kişilik Otobüs4200 TL10000 TL
17 Kişilik Minibüs2550 TL8000 TL
Koltuk Başına Fiyat1 Adet Koltuk 150 TL
Filolara Özel İndirim%10 İndirim%10 İndirim

Otobüs Koltuğu Yıkandığında Kaç Günde Kurur?

Kış günlerinde de otobüs koltuğu yıkadığımız oluyor ve ertesi güne kurumuş oluyor. Aracın ısıtma sisteminin açılması kurumasını hızlandırmaktadır. Bu sayede hafta sonu yaptıracağınız otobüs koltuğu yıkama işleminde pazartesi günü hizmet verebilirsiniz.

Otobüs Koltuğu Yıkama İletişim Bilgileri

Ankara Buharlı Koltuk Yıkama®’ya sitemizde yer alan çevrimiçi randevu bölümünden, 0312 911 80 16 numaralı telefondan ya da whatsapp uygulamasından bize ulaşabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.

Otobüs Koltuğu Yıkama Fotoğrafları

Otobüs Koltuğu Yıkama Hizmeti - 0312 911 80 16
Otobüs Koltuğu Yıkama Hizmeti 0312 911 80 16

Ayrıca referanslarımız için sitemizde yer alan referanslar bağlantısını ziyaret ediniz. Çünkü referanslarımız ve onların memnuniyeti bizim için çok kıymetlidir.

5 3 oylar
Yazıyı Puanlayın
Abone Olun
Bildir
guest
1 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Geri bildirimler
Tüm yorumları göster

İlginizi Çekebilecek Yazılar