yandex

Canlı Destek Sistemimiz Hizmetinizde!

Ankara Buharlı Koltuk Yıkama® olarak internet sitemizde siz değerli ziyaretçilerimizin faydalanabileceği iki yenilik yaptık. Bunlardan birincisi canlı destek sisteminin hizmete alınması, diğeriyse yorumlar kısmına özel düzenleme getirmemizdir. Bu yenilikler hakkında detaylı bilgiler vereceğiz.

Canlı Destek Sistemi

Sektörümüzdeki öncü firmalardan biri olarak internet sitemizi ziyaret eden, buharlı koltuk yıkama ve diğer hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi edinmek isteyen müşterilerimiz için arama butonu ve whatsapp mesajlaşma butonu yer alıyordu. Bunlara ek olarak “canlı destek sistemini” aktifleştirdik. 09:00-23:00 saatleri arasında internet sitemizin sağ kısmında yer alan “canlı destek” butonu sayesinde herhangi bir kişisel bilginizi yazmanıza gerek kalmadan, tamamen anonim olarak müşteri temsilcimize ulaşabilir ve almak istediğiniz hizmetle ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. (Canlı destek butonu zaman ayarlıdır ve sadece yukarıda söz edilen saatlerde görünmektedir.)

Canlı Destek Sistemi Ekran Görüntüleri

canli-destek-sistemi
canli-destek-sistemi-1

Yeni Yorum Sistemi

Yeni yorum sistemi sayesinde internet sitemize yapılan tüm yorumlar kolayca görüntülenebiliyor. İnternet sitemizi ziyaret edenler, yorumlara cevap yazabiliyor. Yapılan yorumları oylayabiliyor, yorum yaptıklarında, yorumlarına cevap geldiğinde bildirim alabiliyorlar.

yorum-sistemi

Yeni yorum sistemine geçişte maalesef neredeyse yüzlerce yorum, veritabanında yaşanan bir sorun nedeniyle silindi ve yorumların sadece bir kısmını kurtarabildik.

5 1 oy
Yazıyı Puanlayın
Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Geri bildirimler
Tüm yorumları göster

İlginizi Çekebilecek Yazılar