yandex

Buharlı Yatak Yıkama

Buharlı yatak yıkama hizmetimiz hakkında bilgilere bu sayfada yer vereceğiz. Ankara’nın tüm bölgelerinde buharlı yıkama hizmeti sunan firmamız, koltuk yıkama, kanepe yıkama, puf yıkama, sandalye yıkama hizmetlerinin yanı sıra yatak yıkama hizmeti de sunmaktadır.

Buharlı Yatak Yıkama Nasıl Yapılır?

Pulverizatör vasıtasıyla temizleyici malzeme (ERA 111 koltuk döşeme temizleyici) yatağınıza püskürtülür. Hemen sonrasında ERA 111 Oksijenli temizleyici, yatağın tüm yüzeyine püskürtülür. Kısa bir süre beklemenin ardından ortaya çıkan lekelere ERA 111 Etamax ve Oksijenli temizleyici karışımıyla müdahale edilir. Daha sonra 84 derece sıcaklıktaki buhar, 3,5 bar basınçla yatağa püskürtülür. Lekelerin çıkarılması sağlandıktan sonra vakumlama aşamasına geçilir. Yatak yıkama hizmetinde %100 kir çıkarma garantisi sunan firmamız, leke konusunda garanti verememektedir. Lekenin oluşum tarihi, daha öncesinde temizlenmeye çalışılması, yatağın malzeme yapısı gibi nedenlerden dolayı lekeler çıkmayabilir.

Buharlı Yatak Yıkama’da Profesyonel Hizmet

Hijyen eğitimi belgeli personelimiz, yatağınızın malzeme yapısına en uygun şekilde temizlik yapar.

Visco Yatak Yıkama

Visco yataklar, vücut şeklini alan özel yataklardır. Özel süngerleri sayesinde yumuşaklıklarını koruyan visco yataklar, koku önleyici visco jeller içerir. Visco yatağınızı yıkatmanız durumunda özel sünger ve jeller zarar görür ve yatağınız eski formunu kaydeber. Bu nedenle visco yatak yıkamıyoruz.

16 Nisan 2007 yılında visco yataklarla ilgili Hürriyet Gazetesi’nin internet sitesinde yer alan bir yazıda şöyle denmiş;

Nasa’nın astronotlar için geliştirdiği Visco yataklar, meğer su ve idrar dahil herhangi bir sıvıyla temas ettiği taktirde tüm elastikiyetini kaybediyormuş. Ancak, bu ürünler müşterilere tanıtılırken, sıvıyla ilgili her hangi bir uyarıda bulunulmuyor. Buna karşın, üretici ve ithalatçı firmalar, “Ürünü sıvıyla temas ettirmeyiniz” ibaresini sadece garanti belgelerine koyarak, sorumluluktan sıyrılmayı da başarıyorlar.

Kaynak: https://www.hurriyet.com.tr/meger-visco-yataklar-islaninca-cope-gidiyormus-6338734

Otel ve Yurtlara Özel Yatak Yıkama

İşletmelere özel hizmetlerimiz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.

Buharlı Yatak Yıkama İletişim Bilgileri

Ankara Buharlı Koltuk Yıkama Hizmetleri’ne 0312 911 80 16 numaralı telefonu arayarak ya da whatsapp uygulamasından ulaşabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.

5 1 oy
Yazıyı Puanlayın
Abone Olun
Bildir
guest
3 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Geri bildirimler
Tüm yorumları göster

İlginizi Çekebilecek Yazılar