yandex

İşletmelere Özel Koltuk Yıkama

İşletmelere özel koltuk yıkama fiyatlarıyla hizmetinizdeyiz. Cafe ve restoranlar, turizm ve servis şirketleri, tiyatro, sinema ve konferans salonları, anaokulu ve kreşlerle tüm ofis ve iş yerlerine özel fiyatlarla hizmet veriyoruz.

Cafe – Restoran Koltuğu Yıkama

Cafe, restoran gibi işletmelerde koltuklar, sandalyeler çok kolay bir şekilde kirlenebiliyor. Kirlenen koltuklar, periyodik olarak temizlenmediği takdirde zaman içinde yağ tabakasıyla kaplanıyor ve lekelerle birlikte hem hijyen hem de görünüm bakımından rahatsızlık verecek düzeye geliyor. Bu tip durumlarda sizlere uygun fiyata “cafe-restoran koltuğu yıkama” hizmeti vermekten memnuniyet duyuyoruz.

Cafe-Restoran Koltuğu Yıkama Hizmetine ait broşür görseli.

Otobüs Koltuğu Yıkama

Otobüs, minibüs, servis araçları gibi toplu taşıma araçlarının koltukları zaman içinde kirleniyor. Genellikle oturma alanları ve başlık kısımlarında yağ tabakası oluşabiliyor. Eğer aracınızın koltukları bahsettiğimiz şekilde olduysa otobüs koltuğu yıkama hizmetimizle yanınızdayız.

Tiyatro – Sinema – Konferans Salonu Koltuğu Yıkama

Özellikle sinema salonlarında tüketilen patlamış mısır, kola ve meyve suyu gibi yiyecek, içecekler koltuklarda lekelere ve kirlere neden olmaktadır. Kırmızı koltuklar, siyah ve griye dönmeye başladıysa sizlere koltuk yıkama hizmeti vermemizin zamanı gelmiş demektir.

Anaokulu – Kreş Temizliği

Anaokulları ve kreşlerde çocuklar ev ortamındaymış gibi rahatça dolaşırlar ve ayakkabı giymeden dolaşırlar. Bu durumda bile günlük kullanımdan kaynaklı olarak duvardan duvara halılar kirlenebilir, sandalyeler, koltuklar lekelenebilir, yatakları yıkanmaya ihtiyaç duyabilir. Çocukların hijyenik bir ortamda vakitlerini geçirmeleri için yaşam alanlarının periyodik olarak temizlenmesi gerekmektedir. İhtiyaçlarınızın çözümünde duvardan duvara halı yıkama hizmetimizle ve koltuk yıkama hizmetimizle yanınızdayız.

Ofis – İş Yeri Temizliği

Ofis ve iş yerlerinde yer alan duvardan duvara halılar (sabit halıfleks halılar) ve koltuklar da zamanla temizlenmeye ihtiyaç duyar. Ayakkabı ile basılan duvardan duvara halılar zamanla renk değiştirirler ve kirli bir görünüm alırlar. Ne kadar silinerek temizlenmeye çalışılsa da tam tersine tüm kir ve lekeleri halının içine hapsetmiş olursunuz. Özel ekipmanlar ve endüstriyel temizleyicilerle halılarınızı temizleyerek kısa sürede yeniden kullanımınıza sunuyoruz. Aynı şekilde koltuklar ve sandalyeleri de kirlerinden arındırıyoruz.

Ankara Buharlı Koltuk Yıkama Hizmetleri İletişim Bilgileri

0312 911 80 16 numaralı telefondan bize ulaşabileceğiniz gibi sitemizde yer alan online randevu sayfasından da bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ankara Buharlı Koltuk Yıkama Hizmetleri – İşletmelere Özel Koltuk Yıkama Servis Bölgeleri

Ankara’nın Etimesgut, Sincan, Yenimahalle, Çankaya, Keçiören, Pursaklar, Mamak, Gölbaşı ve Altındağ ilçelerine servis ücreti almadan hizmet vermekteyiz. Talep olması durumunda Ayaş, Güdül, Beypazarı, Kahramankazan, Kızılcahamam ve diğer ilçelere kilometre bazlı servis ücreti uygulamaktayız.

Ankara Buharlı Koltuk Yıkama Hizmetlerimizden Görüntüler

İşletmelere özel koltuk yıkama

5 1 oy
Yazıyı Puanlayın
Abone Olun
Bildir
guest
2 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Geri bildirimler
Tüm yorumları göster

İlginizi Çekebilecek Yazılar