yandex

Koltuk Kumaşından Sakız Lekesi Nasıl Çıkar?

Uzmanından temizlik püf noktaları” yazı dizimizde bugün, koltuk yıkama hizmetimizde sıkça karşılaştığımız, kumaşa yapışan sakızın nasıl çıkarabileceğinizi anlatacağız.

Çocuklu ailelerde sıklıkla karşılaşılan sorunlardan biri olan koltuklara sakız yapışması durumu, oldukça sinir bozucu olabiliyor. Özellikle sakızın üzerine baskı uygulandıysa ve hala kurumamışsa çıkarmak istediğinizde süner ve iyice etrafa yayılır. Peki bu durumun önüne geçmek için ne yapmanız gerekir? Gelin, hep birlikte nasıl yapabileceğimizi görelim.

Yapışan Sakızı Koltuklardan Çıkarma İşlemi

Sakızı, koltuklardan ya da kumaşlardan çıkarmak aslında çok kolaydır. Bize bu kolaylığı sağlayan şey, bir parça buzdur. Öncelikle küçük buz küplerini, sızdırmayacak şekilde bir buzdolabı poşetine koyun. Ardından buz dolu poşeti, sakızın yapıştığı yüzeye temas ettirin ve hafifçe bastırın. Sakız sertleşmeye başladığında, koltuğun yüzeyinden tamamen çıkarabilirsiniz.

Bu yöntemi kullanarak; koltuk, kanepe, çekyat, sandalye, puf ve yatak gibi eşyalarınızdan dikkatli şekilde davranarak sakız lekelerini çıkarabilirsiniz. Hızlı ya da dikkatsiz şekilde davranırsanız döşemelik kumaşın ipliklerinin yolunmasına neden olabilirsiniz. Aynı yöntemi kıyafetleriniz için de deneyebilirsiniz. Konuyla ilgili Youtube videoları: https://www.youtube.com/results?search_query=kumaştan+sakız+nasıl+çıkar

Koltuğa yapışan sakız

Ankara’da Buharlı Koltuk Yıkama Hizmeti

Ankara’da ikamet ediyorsanız ve tüm bunlarla uğraşmak istemiyorsanız firmamız Ankara Buharlı Koltuk Yıkama® ile iletişime geçip randevu alabilirsiniz. Bize 0312 911 80 16 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Karcher marka koltuk yıkama makineleri ve ERA 111 endüstriyel temizleyicilerle, koltuk yıkama alanında uzmanlaşmış ekiplerimizle hizmetinizdeyiz.

5 2 oylar
Yazıyı Puanlayın
Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Geri bildirimler
Tüm yorumları göster

İlginizi Çekebilecek Yazılar