yandex

Sincan’daki Koltuk Yıkama Firmaları

Sincan’daki koltuk yıkama firmalarından biri de biz oluyoruz. Şirketimizin adı “Ankara Buharlı Koltuk Yıkama®”dır. Vergi levhasına ve mesleki faaliyet belgesine sahip şirketimizde, personellerimiz hijyen belgesine de sahiptir. Sincan’ın tüm mahallelerinde koltuk yıkama, oturma grubu yıkama, kanepe yıkama, yatak yıkama ve sandalye yıkama hizmetlerimiz mevcuttur.

Sincan Koltuk Yıkama: 0312 911 80 16

Sincan’da Atatürk, Andiçen, Ertuğrulgazi, Fatih, Gökçek, Malazgirt, Pınarbaşı, Osmanlı, Plevne, Saraycık, Selçuklu, Tandoğan, Törekent, Ulubatlı Hasan, Yunus Emre mahallelerinde ve geri kalan tüm mahallelerde ayrıca Yenikent semtinde 29 Ekim, Adalet, Mustafa Kemal, Menderes, Fevzi Çakmak mahallerinde tüm ev ve iş yerlerine hizmet vermekteyiz.

Koltuklarınızı Nasıl Yıkıyoruz?

Detaylı ve titiz koltuk yıkama hizmetimizle, koltuklarınızdaki tüm kirleri söküp alıyoruz. Koltuklarınızı adresinizde yıkıyoruz. Temizlik sektöründe yerinde yıkama olarak geçen bu hizmetimizle 2 kişilik temizlik ekibimiz randevu saatinde adresinize geliyor. ERA111 koltuk döşeme temizleyici kullanarak koltuklarınızı eşit şekilde ısladıktan sonra 5 bar basınca sahip buhar makinesiyle 84 derece sıcak buharı koltuklarınıza püskürtüyoruz.

Çıkmayan lekeler varsa ERA 111 markasının her lekeye özel olarak üretilen leke sökücülerini kullanarak lekeleri çıkarıyoruz. Ardından yüksek vakum gücüne sahip Alman malı Karcher koltuk yıkama makinesiyle koltuklarınıza püskürttüğümüz suyu çekiyoruz. Koltuklarınız kış mevsiminde 24 saatte, yaz mevsiminde 4-6 saat arasında kuruyor.

Koltuk Yıkama Hizmetiyle Neler Yıkanabiliyor?

Koltuk takımı, oturma grubu, kanepe, berjer, puf, tek kişilik yatak, çift kişilik yatak, yatak başlığı, baza, sandalye ve benzeri döşemeli tüm eşyalarınızı güvenle yıkatabilirsiniz. Burada önemli olan mobilyanızın kumaş türüdür. Koltuk yıkamada sorun çıkarma ihtimali en yüksek olan keten ya da saten kumaş türlerinde dikkatli, özenli ve titiz çalışarak en iyi şekilde hizmet veriyoruz.

Öte yandan Ankara’nın Buharlı Koltuk Yıkama Firması olarak sadece evlerde yer alan mobilyaları değil iş yerlerinde duvardan duvara halı ya da halıfleks olarak geçen halıları yerinde yıkıyoruz. Cafe ve restoranlardaki sandalyeleri de aynı yöntemlerle temizliyoruz. Otellerde yer alan yataklar, sandalyeler, koltuklar da temizlenebiliyor.

Sincan Koltuk Yıkama Fiyat Listesi (Güncel)

Sincan’da koltuk yıkama hizmeti veren şirketlerden birisi olarak aşağıda yer alan fiyatların güncel koltuk yıkama fiyatları olduğunu belirtmek isteriz. Kredi kartlarına 3 taksit kampanyamız sürmektedir.

ANKARA BUHARLI KOLTUK YIKAMA® ŞUBAT 2024 FİYATLARI
Buharlı YıkamaKampanyalı Fiyat
Mindersiz, Kırlentsiz Oturma Grubu700 TL
Minderli, Kırlentli Oturma Grubu900 TL
Kanepe300 TL
Minderli Kanepe400 TL
Mindersiz Çift Kişilik Koltuk250 TL
Minderli Çift Kişilik Koltuk350 TL
Mindersiz Mini Köşe Takımı (Puf Hariç)600 TL
Minderli Mini Köşe Takımı (Puf Hariç)750 TL
Mindersiz Salon Köşe Takımı (Puf Hariç)750 TL
Minderli Salon Köşe Takımı (Puf Hariç)900 TL
Tek Kişilik Yatak (90×190 cm.)500 TL
Tek Kişilik Yatak Başlığı75 TL
Tek Kişilik Yatak Bazası75 TL
Çift Kişilik Yatak (160×200 cm.)700 TL
Çift Kişilik Yatak Başlığı150 TL
Çift Kişilik Yatak Bazası150 TL
Kral Yatak (200×200 cm.)1000 TL
Kral Yatak Başlığı200 TL
Kral Yatak Bazası200 TL
Berjer150 TL
Puf100 TL
Sandalye60 TL
Kırlent20 TL
Bahçe TakımıFiyat alınız.
Chester Takım Farkı150 TL
Ultraviyole C (UV-C) SterilizasyonuKoltuk yıkama işleminin bir adımı olan bu uygulama ücretsizdir.
Evcil Hayvan Kokusu Giderme HizmetiFiyat Listesi
2-3-6-9-12 Ay taksitle ödeme seçenekleri için tıklayınız.
Son Zam Tarihi: 5 Aralık 2023

Sincan Koltuk Yıkama İletişim Bilgileri

Koltuk yıkama için 0312 911 80 16 numaralı telefondan ve whatsapp uygulamasından bize ulaşabilirsiniz.

Sincan'da buharlı koltuk yıkama hizmeti veren firmanın tanıtım broşürü.

Koltuk Yıkama Hizmetlerimizden Kısa Videolar

Kurumsal bir temizlik şirketi olarak titiz şekilde çalışıyoruz. Profesyonel ekiplerimiz koltuklarınızı en detaylı şekilde yıkıyor.

5 1 oy
Yazıyı Puanlayın
Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Geri bildirimler
Tüm yorumları göster

İlginizi Çekebilecek Yazılar