yandex

Batıkent Koltuk Yıkama

Batıkent Koltuk Yıkama sayfasında; siz değerli müşterilerimize koltuk yıkama işlemleri, servis bölgeleri, fiyatları ve diğer detaylı bilgileri verdik.

Batıkent semtinde hizmet veren firmamız Ankara Buharlı Koltuk Yıkama®, 2012 yılından bu yana temizlik sektöründe hizmet vermektedir. Vergi mükellefi firmamız, marka tescil belgesine ve mesleki faaliyet belgesine sahiptir. Personellerimiz, e-devletten sorgulanabilen hijyen belgesine sahiptir ve koltuk yıkama alanında uzmanlaşmıştır. Ekipman olarak Karcher koltuk yıkama makinesi kullanan temizlik ekiplerimiz, temizleyici madde olarak ERA 111 marka özel ürünler kullanmaktadır.

Ankara’nın diğer bölgelerinde olduğu gibi Batıkent semtinde de koltuk yıkama hizmetleri oldukça yaygın ve önemli bir ihtiyaçtır. Koltuklar, günlük kullanım ve temas nedeniyle zamanla kirlenebilir ve üzerlerinde lekeler oluşabilir. Ankara Buharlı Koltuk Yıkama® firması olarak profesyonel koltuk yıkama hizmetimiz sayesinde, koltuklarınızı derinlemesine temizleyerek hem hijyenik hale getiriyoruz hem de leke ve kirlerinden arındırıyoruz.

Batıkent’te koltuk yıkama hizmeti alırken dikkat etmeniz gereken bazı önemli noktalar bulunmaktadır. Öncelikle, deneyimli ve profesyonel bir firmadan hizmet almanız faydanıza olacaktır. Firma seçiminde, firmanın sektördeki deneyimi, kullandığı ekipmanlar ve temizleyici malzemeler, müşteri yorumları gibi etkenlerli göz önünde bulundurmalısınız. Yine aynı şekilde kullanılan temizlik ürünlerinin ve yöntemlerinin koltuğunuz için uygun olup olmadığını da mutlaka sorgulamalısınız. Tüm bu etkenlerin ardından hizmet süresi, fiyatlandırma ve garantili hizmet gibi konuları da göz ardı etmemelisiniz.

Firma olarak müşteri memnuniyeti odaklı çalışmamızın bir eseri olarak tüm bu koşulları karşılayabilmenin verdiği güçle Batıkent’te ve Yenimahalle’nin diğer tüm mahalle ve semtlerinde hizmet vermeye devam ediyoruz. Temiz ve bakımlı koltuklara ve dolayısıyla temiz yaşam alanlarına firmamızla ulaşmanız çok kolaydır.

Batıkent‘te verdiğimiz buharlı koltuk yıkama hizmetimizi detaylandıracak olursak aşağıdaki yöntemle koltuk takımı, oturma grubu, kanepe, çekyat, sandalye, puf ve yatak temizliği yapıyoruz. Ayrıca duvardan duvara halı yıkama hizmetimizle yere yapışık halıfleks tipi halılarınızı adresinizde temizliyoruz.

Batıkent Koltuk Yıkama
Batıkent Koltuk Yıkama – 0312 911 80 16

Batıkent’te Buharlı Yıkama İşlemi

Batıkent koltuk yıkama için randevunuz oluşturulduğunda “ANKRBUHKOLY” başlıklı kısa mesaj servisinden bilgilendirme mesajı gönderilir.

  • Temizlik ekibimiz adresinize geçmeden sizinle iletişime geçer ve adresinize gelineceğini bildirir.
  • Galoş ve eldiven kullanarak adresinize giriş yapar.
  • Ekipmanların kurulumunun ardından koltuklarınız ERA 111 koltuk döşeme temizleyiciyle ıslatılır.
  • ERA 111 markasına ait leke sökücüler koltuklarınıza püskürtülerek fırçalama yapılır.
  • Yüksek sıcaklıktaki buhar, 5 bar basınçla koltuklarınıza püskürtülür.
  • Karcher koltuk yıkama makinesiyle vakumlama işlemi gerçekleştirilir.
  • Son olarak çıkmayan kir veya leke varsa işlemler tekrarlanır.

Batıkent Koltuk Yıkama Fiyatları – Güncel

Ankara geneline hizmet veren firmamız, standart ve şeffaf bir fiyat politikası gütmektedir. Ankara’nın her yerinde sabit fiyatla hizmet veren firmamızın, fiyat listesi güncel olarak aşağıda yer almaktadır. Ayrıca firmalara kullanımı Google tarafından teşvik edilen “online tahmini ücret” uygulamasını internet sitemiz üzerinden deneyebilirsiniz.

ANKARA BUHARLI KOLTUK YIKAMA® ŞUBAT 2024 FİYATLARI
Buharlı YıkamaKampanyalı Fiyat
Mindersiz, Kırlentsiz Oturma Grubu700 TL
Minderli, Kırlentli Oturma Grubu900 TL
Kanepe300 TL
Minderli Kanepe400 TL
Mindersiz Çift Kişilik Koltuk250 TL
Minderli Çift Kişilik Koltuk350 TL
Mindersiz Mini Köşe Takımı (Puf Hariç)600 TL
Minderli Mini Köşe Takımı (Puf Hariç)750 TL
Mindersiz Salon Köşe Takımı (Puf Hariç)750 TL
Minderli Salon Köşe Takımı (Puf Hariç)900 TL
Tek Kişilik Yatak (90×190 cm.)500 TL
Tek Kişilik Yatak Başlığı75 TL
Tek Kişilik Yatak Bazası75 TL
Çift Kişilik Yatak (160×200 cm.)700 TL
Çift Kişilik Yatak Başlığı150 TL
Çift Kişilik Yatak Bazası150 TL
Kral Yatak (200×200 cm.)1000 TL
Kral Yatak Başlığı200 TL
Kral Yatak Bazası200 TL
Berjer150 TL
Puf100 TL
Sandalye60 TL
Kırlent20 TL
Bahçe TakımıFiyat alınız.
Chester Takım Farkı150 TL
Ultraviyole C (UV-C) SterilizasyonuKoltuk yıkama işleminin bir adımı olan bu uygulama ücretsizdir.
Evcil Hayvan Kokusu Giderme HizmetiFiyat Listesi
2-3-6-9-12 Ay taksitle ödeme seçenekleri için tıklayınız.
Son Zam Tarihi: 5 Aralık 2023

Ankara Buharlı Koltuk Yıkama® İletişim Bilgileri

Firmamıza 0312 911 80 16 numaralı telefondan ve whatsapp hesabından, ankara@buharlikoltukyikama.com.tr e-posta adresinden ulaşabilirsiniz. Kişisel bilgilerinizi paylaşmadan, anonim olarak bizimle iletişime geçmek için buraya tıklayınız.

Batıkent Koltuk Yıkama – Servis Bölgelerimiz

Batı Sitesi mahallesi, Ergazi mahallesi, İlk Yerleşim mahallesi, İnönü mahallesi, Kardelen mahallesi, Kent-Koop mahallesi, Ostim mahallesi, Turgut Özal mahallesi, Uğur Mumcu mahallesi ve Yeni Batı mahallesi dahil Yenimahalle‘nin tamamına hizmet vermekteyiz. Ayrıca Etimesgut, Sincan, Çankaya, Keçiören, Pursaklar’a da hizmet vermekteyiz.

Sosyal Medya Hesaplarımız

“@anrkbuhkoly” adresiyle instagram, facebook, youtube, tumblr ve pinterest hesaplarımıza ulaşabilirsiniz.

5 1 oy
Yazıyı Puanlayın
Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Geri bildirimler
Tüm yorumları göster

İlginizi Çekebilecek Yazılar